اجاره ماشین

اجاره ماشین با راننده

در هر نقطه از جزیره قشم باشید می توانید از خودرو های اجاره ای با راننده گروه آرسام قشم استفاده کنید. برای اجاره خودرو با راننده نیاز به هیچ مدرکی نیست. در واقع گروه آرسام قشم این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده تا بدون مدرک خودرو اجاره کنند. درصورتی که خودروی مورد نیاز خود را با راننده کرایه کنید آرسام قشم هیچ مدرکی را بابت ضمانت از شما درخواست نمی کند و تمام مسولیت خودرو برعهده راننده آرسام قشم خواهد بود.

اجاره بدون راننده

رزرو خودرو بدون راننده در جزیره قشم، با قیمت های بسیار مناسب و شرایطی آسان، جزو خدمات برتر گروه آرسام قشم است. تنها با یک تماس می توانید از قیمت رزرو خودرو بدون راننده و شزایط کرایه ماشین در جزیره قشم مطلع شوید. گروه آرسام قشم در هنگام قرارداد اجاره ماشین های بدون راننده خود برای ضمانت یک فقره چک به مبلغ خودرو، سند مالکیت و مدرک شغلی معتبر از اجاره گیرنده خودرو دریافت می کند. مدارک دریافت شده در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود. کلیه خودرو های آرسام قشم در حد نو بوده و با کیفیت خوبی ارائه می شوند و انتظار می رود شما هم تمام تلاش خود را در این ضمینه به کار گیرید. اجاره خودرو بدون راننده نیز شامل کرایه کیلومتر اضافه و ساعت اضافه نیز می شود که در هنگام عقد قرارداد تمامی موارد ذکر خواهد شد.

اجاره ماشین عروس

گروه آرسام قشم در بهترین شب زندگیتان در کنار شما خواهد بود. خدمات ارائه شده اجاره ماشین عروس در دو نوع خدمات اجاره خودروهای باراننده و اجاره خودروهای بدون راننده می باشد. لیست خودروهای موجود برای ماشین عروس با توجه به بودجه ای که شما در نظر گرفته اید به صورت روزانه و ساعتی کرایه داده می شود. یکی دیگر از خدمات آرسام قشم گل آرایی ماشین عروس نیز می باشد.

مدارک اجاره خودرو

مدارک همه جا به صورت یکسان بوده، البته قبل از اجاره خودرو حتما باید با تماس تلفنی از مدارک مورد نیاز مطلع شده و یا به صفحه مدارک لازم برای اجاره خودرو مراجعه کرده تا بتوانید به راحتی ماشین اجاره کنید.

همکاری با آرسام قشم

عزیزانی که دارای خودرو های بلا استفاده هستند می توانند با همکاری گروه آرسام قشم خودروی خود را اجاره داده و درآمدزایی کنند. شما می توانید با عقد قرارداد با آرسام قشم وارد عرصه اجاره خودرو شوید و در کسب و کاری مطمئن سرمایه گزاری کنید.

ماشین 2019 رزرو ماشین
ماشین ۲۰۱۹

 

دکمه بازگشت به بالا
بستن