اطلاعات جزیره قشم

اطلاعات جزیره قشم شامل آیکن هایی است که به شما کمک می کند در قشم به بهترین شکل ممکن رفتار کنید و دوچار هیچ چالشی نشوید و از تمام قشم آگاه باشید.

ساحل جزیره هنگام
ساحل جزیره هنگام

ما شما را از تمام اماکن زیارتی و مساجد و حتی نمازخانه های موجود در جزیره قشم مطلع می کنیم، همچنین اطلاعاتی از مراکز تجاری مهم قشم، درگهان و لافت که مفصلا به هر یک از پاساژهای موجود در هر شهر پرداخته ایم و گفته ایم بهتر است برای تهیه کدام جنس به کدام بازار مراجعه کنید تا وقت و انرژی خود را از دست ندهید و دوچار افراد سودجو و متقلب قرار نگیرید. همچنین ما شماره تلفن مدیران و حراست تمام مجتمع های تجاری را قرار داده ایم تا توانسته باشیم نهایت کمک را رسانده باشیم.

اکو پارک کندالو
اکو پارک کندالو

اماکن اقامتی و پذیرایی جزیره قشم

ما لیست تمام هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمان پذیرها و خانه های بوم گردی را به طور مفصل دسته بندی کرده ایم و آدرس آن ها را قرار داده ایم همچنین اطلاعاتی از تمام اماکن پذیرایی شهر قشم و درگهان حتی تمام سفره خانه های سنتی موجود در جزیره قشم.

ما شماره های ضروری را درون یک آیکن با همین اسم قرار دادیم که از کد استان گرفته تا فرمانداری و شهرداری و اسکله ها، فرودگاه ها، ستاد اسکان، اورژانس، درمانگاه، بیمارستان ها، امداد خودرو و حتی حمام های عمومی با آدرس آن ها

تفریح گاه ها شامل پارک کروکودیل، شناور های تفریحی، تفریحات هوایی و مدارس غواصی و تفریحات دریایی مفصلا توضیح داده شده

اطلاعات درمورد مراکز درمانی و داروخانه های کل جزیره قشم همراه با شماره تماس و آدرس نام برده ایم.

طاووس در پارک کروکدیل
طاووس در پارک کروکدیل

اطلاعات کامل و دقیق از کمپ پارک ها جزیره قشم که مفصلا توضیح داده شده که به شما کمک می کند نزدیکترین پارک نصبت به موقعیت شما کجاست و چه امکاناتی دارد همچنین اطلاعاتی مختصر از مسیر های مجاز مسافری و گردشگری  در جزیره قشم پرداخته ایم و لیست نانوایی های قشم و درگهان و آدرس آنها همچنین قرار دادن آدرس جایگاه های سوخت در سطح جزیره قشم.

ما لیست تعمیرگاه ها و لاستیک فروشی ها را قرار داده ایم .

لیست فروشگاه های صنایع دستی را قرار داده ایم تا بتوانید سوغاتی های مناسب تهییه کنید.

لیست آدرس و شماره های تماس تمام آژانس های خدمات مسافری و جهانگردی .

در آخر پیام های ویژه قرار دارد که توصیه می کنم این بخش را حتما مطالعه کنید زیرا بسیار مفید و مهم است که شما را از مقررات گمرکی ورود و خروج کالای همراه مسافر مطلع می کنیم که خدای ناکرده، دوچار مشکل نشوید همچنین کلی اطلاعات دیگر و بدردبخور قرار داده ایم.

آدرس سایت آپارات ما

دکمه بازگشت به بالا
بستن