banana بنانا
shatel شاتل
chatre parasel
safari

تفریحات دریایی قشم

سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزانی که به سابت ما قدم رنجه کردین، گروه آرسام قشم از سال ۱۳۸۸ در امر گردشگری و توریسم خارجی و داخلی به صورت جدی شروع به کار کرده و خوشبختانه بسیار موفق است، ما پس از اجرای تور های مختلف در سطح قشم، هرمز، هنگام و لارک که در سطح عالی هستند تصمیم گرفتیم که بنا به درخواست مکرر دوستانی که از تورهای ما استفاده می کنند تفریحات دریایی قشم را به خدمات زیاد این گروه اضافه کنیم که هر کدام لذت خود را دارند این گروه کلوپ های خواصی را در نقاط خوب جزیره را پوشش می دهد به طوری که اگر در قشم باشند یا در جزیره هنگام ما می توانیم خدمات تفریحی را به آنان ارائه دهیم.

یکی از تفریحات روی آب کشتی تفریحی است که مثل کشتی های اقیانوس پیمای بزرگ اروپا نیست ولی لذت آن کمتر از آن نیست ما یک تور لنج بومی نیز داریم که با کشتی تفریحی متفاوت است، کشتی تفریحی بسیار بزرگتر از لنج بومی است که خدمات خواص خود را مثل غذا خوری موسیقی و کافی شاپ را دارا است همچنین ما تورهای جالب و باهالی مثل تور قایق ماهیگیری نیز آماده داریم که می تواند تجربه جدید و فرآموش نشدنی باشد، ماهیگیری و شکار ماهی با قلاب وسط دریای بزرگ را فقط باید تجربه کنید و اصلا قابل بیان نیست. ما آموزش غواصی و غواصی را به دوستانی که عاشق دنیای زیر آب هستند نیز در نظر داریم که این نیز تجربه جدید وسط ماهی هایی است که در رویاهم نمی توانستید آن را تجسم کنید – زمانی که همه جا آب است و ماهی و شما و سکوت ماهی ها و آرامشی بی پایان همراه با غواصی زیر آب و اصلا جای نگرانی برای افرادی که برای اولین بار می خواهند آن را تجربه کنند نیست زیرا گروه ما به طور دقیق و کامل تمام آموزش های لازم را به شما خواهد داد.

سپس تفریحی که به روی آب می رسد را پی می گیریم مثل جت اسکی و اسکی روی آب همه اسکی روی آب و جب اسکی را می شناسند و می دانند چه چیزی انتظارشان را می کشد و توضیح بیشتر را از این دو تفریح رها می کنم و دوست دارم شما تجربه خود را با استفاده از کامنت با ما به اشتراک بگزارین.

خیلی از ما می پرسند کجا برویم برای شنا، ما بهترین جا و مکان که هم امنیت دارد و هم مناسب شنا است را به شما معرفی می کنیم مکان هایی بکر که در آرامش به شنا کردن بپردازید.

چتر پاراسل، شاتل و بنانا تفریجات دریایی است که جدیدا در قشم مد شده و بسیار هم استقبال می شود، بنانا و شاتل تویپی است پر از هوا با شکل های متفاوت که روی آن به صورت ایمن شده و با جلیقه نجات می نشینند و قایق شما را به دریا می برد و هیجان خیس را تجربه می کنید. و لازم به ذکر است این تفریحات به صورت چند نفره اجرا می شود و یک نفره لذت کمتری دارد.

چتر پاراسل _ تفریح از دریا به هوا تفریحی رویایی که با استفاده از چتر و قایق و سرعت به سوی هوا بالا می روید و دنیا را از بالا تماشا می کنید. این یکی از لاکچری ترین تفریحاتی است که امنیت زیادی نیز دارد.

درنهایت به آخرین تفریح می پردازیم که هیچ ارتباطی با آب ندارد و تصمیم گرفتم فعلا این مکان باشد بلکه در بیابان شنی جزیره اجرا می شود به نام سافاری این تفریح نیاز به وسیله نقلیه دارد که هنوز در دست تکمیل از طرف آرسام قشم است، این تفریح شبیه رالی صحرایی است دقیقا مثل آن چیزی که در تلویزیون می بینیم فقط بعضی شرایط دارد به طوری که راننده که شما هستید باید گواهینامه با حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشین و چند چیز جزیی دیگر که بعدا به صورت مفصل توضیح می دهم.

دکمه بازگشت به بالا
بستن